Dospelí


NA RODINE ZÁLEŽÍ | [Hore]


Na rodine záleží je séria stretnutí pre ľudí, ktorí čerstvo uverili v Pána Ježiša Krista, prišli z iného spoločenstva alebo sa navrátili k Pánovi po dlhšej dobe. Ak sa túžite dozvedieť viac o našom spoločenstve, o tom čomu veríme, je séria stretnutí „Na rodine záleží“ ideálny prvý krok cez ktorý môžete bližšie spoznať niekoľkých ľudí zo spoločenstva a zároveň dostať odpovede na svoje otázky.

Pravidelne dvakrát do roka je príležitosť prejsť sériou stretnutí kde sa podrobnejšie rozoberá dôležitosť spoločenstva ako rodiny, porozumenie pojmu spoločenstvo – koinónia, biblické budovanie rodiny, biblické odôvodnenia pre členstvo a službu.

Stručný opis, čo môžete očakávať od stretnutí „Na rodine záleží“:

  • stretnutia vedie pastor zboru
  • sú raz do mesiaca - v nedeľu poobede
  • počet stretnutí - 3krát
  • každé stretnutie trvá približne hodinu a pol
  • stretnutia prebiehajú v miestnosti oproti hlavnej sále

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, prosím, kontaktujte nás.


SKUPINKY | [Hore]


Ak chcete rásť vo Vašom vzťahu s Ježišom Kristom, potrebujete mať zmysluplné vzťahy s ľuďmi, ktorí majú rovnaký cieľ. Skupinky sú na to ideálnym miestom. Skupinku tvorí 8 až 12 dospelých v rovnakej fáze života, ktorí sa pravidelne stretávajú po dobu približne dvoch rokov s cieľom duchovne rásť, zažiť priateľstvá a podporu v čase, keď potrebujú usmernenie a nádej. Na skupinke budete povzbudzovaní žiť pravdy, ktoré objavíte v Biblii a taktiež povzbudzovať ostatných aby urobili to isté.

Ponúkame skupinky pre dospelých v rôznych fázach života:

Skupinky pre rodiny

zahŕňajú páry v rovnakej fáze života – manželské páry bez detí alebo s deťmi.

Študijná skupinka

je otvorená pre všetkých, ktorí majú záujem o hlbšie štúdium Biblie. Stretávajú sa pravidelne každú sobotu o 17:00 v našej kaviarni.

Prosím, kontaktujte nás, ak máte otázky ohľadom skupiniek.


VEČER PRE MANŽELSKÉ PÁRY | [Hore]


Každé manželstvo má priestor k rastu a my všetci môžeme zažívať požehnanie z hlbšieho vzťahu s našimi partnermi. V dnešnej dobe je tak ťažké si popri práci, všetkých povinnostiach okolo rodiny a domácnosti nájsť čas pre naše manželstvo. Bez ohľadu na to ako dlho ste ženatý/vydatá je stále priestor na spoznávanie Božieho plánu pre Vaše manželstvo a objavovanie nových poznatkov o vzťahu s Vaším partnerom.

Večer pre manželské páry je príležitosť pre bližšie spoznanie ľudí z nášho spoločenstva, pre budovanie priateľstiev ako aj príležitosť pre pozvanie priateľov do zboru. Sú to večery spoločného uctievania nášho Pána s témou zameranou na manželstvo a tiež plné zábavy pri aktivitách a zdieľaní našich zážitkov z manželstva. Tieto spoločné stretnutia pomáhajú budovať autentické priateľstvá, vzájomne sa spoznávať a zdieľať sa zo života nášho manželstva.

Večer pre manželské páry je otvorený pre všetky manželské páry, zvyčajne sa odohrávajú dvakrát do roka - Vianočné a Valentínske stretnutie s cieľom oslavovať manželstvo ako také.

Pre viac informácií, prosím, kontaktujte Rod a Gabiku Adamyk - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..


RODINNÝ VÝLET | [Hore]


Rodinný výlet je skvelá príležitosť pre lepšie spoznanie ľudí a rodín zo zboru, budovanie priateľstiev, spoločné rozhovory, uctievanie, vyučovanie ale aj spoločnú zábavu pri turnajoch, súťažiach, aukcii, opekačke... Je to taktiež skvelá príležitosť pre pozvanie Vašich priateľov. Hlavné témy sú zamerané na manželstvo a každodenné problémy s ktorými rodiny zápasia.

Rodinný výlet sa zvyčajne odohráva na úvod mája a je otvorený pre všetkých ľudí bez ohľadu na vek alebo rodinný stav.

Ak máte záujem o viac informácií, prosím, kontaktujte Rod a Gabiku Adamyk - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..